Infrastruktura IT
INFOVER w sektorze infrastruktury IT dostarcza kompletne rozwiązania pozwalające na ochronę ciągłości procesów biznesowych. Wdraża rozwiązania w zakresie Data Center m.in. klastry wysokiej wydajności oraz  rozwiązania wirtualizacyjne, wysokiej dostępności pamięci masowych, systemy chłodzenia, gaszenia i monitoringu infrastruktury IT.
 
Wiedząc, że lepsza infrastruktura IT nie tylko wpływa na dostępność i poprawę usług biznesowych,  ale także zapewnia ochronę danych i bezpieczeństwo informacji firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania infrastrukturalne IT. Świadczy również innowacyjne systemy bezpieczeństwa sieciowego. Jako integrator rozwiązań informatycznych spółka zapewnia kompleksową obsługę oraz dostawy i serwis proponowanych rozwiązań.
 
INFOVER uczestniczy w systemach partnerskich i dysponuje certyfikatami najważniejszych producentów sprzętu i oprogramowania na świecie. 
 
 
Partnerzy: 
 
 
Microsoft to lider branży nowych technologii – dostawca produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing, i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w chmurze obliczeniowej. 
 
 
 

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

 
 
 
 
Motorola Solutions od lat jest liderem branży telekomunikacyjnej. Dostarcza produkty i rozwiązania technologiczne dla organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz dla przedsiębiorstw komercyjnych.  Producent m.in. urządzeń rejestrujących  dane – czytniki kodów kreskowych i RFID (identyfikacja za pomocą fal radiowych) dla biznesu. Firma oferuje także profesjonalne i komercyjne radiotelefony a także tworzy nielicencjonowane szerokopasmowe architektury i bezprzewodowe sieci lokalne (WLAN). 
 
 
 
 

 

Palo Alto Networks to innowacyjny producent nowej generacji systemów firewall. 

 
 
 
 
 

Intel projektuje i produkuje kluczowe technologie wykorzystywane w komputerach i urządzeniach na całym świecie.

 
 
 
 
 
Cisco - jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych.  Oferta  firmy obejmuje zapory   sieciowe, przełączniki, koncentratory, oprogramowanie wspomagające zarządzanie sieciami   komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką.
 
 
 
 
 
 
 
Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych. 
 
 
 
 
Lenovo to bardzo szybko rozwijający się na całym swiecie producent komputerów. Oferuje laptopy: ThinkPady, IdeaPady, komputery stacjonarne i All-in-One: ThinkCentre, IdeaCentre, ThinkStation oraz tablety IdeaPad i ThinkPad.
 
 
 
 
Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hewlett Packard jest wiodącym dostawcą produktów, technologii, rozwiązań i usług zarówno dla przedsiębiorstw jak i dla klientów indywidualnych.  Producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawca usług IT.
 
 

 

 

Fortinet to światowy dostawca urządzeń bezpieczeństwa sieciowego i lider rynku zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami (Unified Threat Management, UTM). Produkty i usługi firmy zapewniają rozległą, zintegrowaną i wysoce wydajną ochronę przed zagrożeniami dynamicznymi, upraszczając jednocześnie infrastrukturę bezpieczeństwa IT.
 
Oferta
Insignum
Systemy Dedykowane
Petrax
Platforma Sprzedaży Online
Lincall
Aplikacje Mobilne
Infrastruktura IT
Moduły Insignum
Insignum Centrala
Insignum Sprzedaż Detaliczna
Insignum Sprzedaż Hurtowa
Insignum Finanse i Księgowość
Insignum Środki Trwałe
Insignum Kadry Płace
Insignum eSklep
Insignum Handel Mobilny
Insignum eDOKUMENTY
Insignum eARCHIWUM
Usługi i sprzęt IT
Systemy i serwery IBM
Urządzenia fiskalne
Outsourcing IT
Help Desk
Usługi informatyczne
Konsulting IT
Informacje
Kontaktowe
O firmie
Praca
Aktualności
Operator EDI