Case Study

Opisane poniżej rozwiązania bazują na stworzonej przez nas platformie (Framework) i nowoczesnych technologiach, które mają zagwarantowane wieloletnie wsparcie. Zrealizowaliśmy kompleksowo kilkadziesiąt projektów, jak również uczestniczyliśmy w wybranych etapach (od analizy i projektowania do przekazania do użytkowania). Większość systemów nadal rozwijamy. Naszymi klientami są m.in. Kolporter, Grupa Polskie Składy Budowlane, Firma Kurierska K-EX. Jesteśmy gotowi zaangażować się w realizację projektu, a nasz 200 osobowy zespół jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.

Kolportaż prasy

System działa i jest rozwijany u lidera dystrybucji prasy w Polsce, firmy KOLPORTER. Rocznie rejestruje i kolportuje około 1 miliarda gazet i czasopism. Oferuje specjalistyczne narzędzia analityczne dotyczące wielkości sprzedaży w podziale regionalnym i w rozbiciu na tytuły. Potrafi prognozować wielkości sprzedaży uwzględniając takie czynniki jak demografia, lokalizacja, pora roku itp. W skali miesiąca system drukuje około 2 miliony dokumentów (faktury, dokumenty dostawy itp.). rozwiązanie dobrze sprawdza się też w dystrybucji produktów o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Branża finansowa

Elektroniczna wymiana dokumentów (EDI) – Infover jest jednym z kilku operatorów usługi EDI w Polsce. Dzięki EDI nasi klienci zmniejszają koszty, zwiększają szybkość dokonywanych transakcji i oszczędzają środowisko. System zarządzania płatnościami terminalowymi. W systemie działa około 30 000 terminali umożliwiających doładowania prepaid, płacenie rachunków i płatności kartami. Infover zbudował samo rozwiązanie i stworzył infrastrukturę sprzętową pozwalającą rozliczyć miliony operacji finansowych miesięcznie.

Logistyka, magazynowanie, transport i usługi kurierskie

System zarządzania magazynem wysokiego składowania - jest dedykowanym systemem logistycznym, który umożliwia wspomaganie składowania towarów na paletach w regałach oraz w strefach dedykowanych. Automatyczne i optymalne rozmieszcza towary w całej strefie magazynowej, odpowiada za przyjęcia i wydania towarów z magazynu. Zarządza pracą personelu. System można integrować z rozwiązaniami działającymi już w przedsiębiorstwie.

System zarządzania firmą kurierską

Wdrożone rozwiązanie obsługuje około 30 tysięcy przesyłek dziennie dla kilkunastu tysięcy odbiorców i nadawców. System umożliwia pełną kontrolę nad całym procesem logistycznym – od odbioru przesyłki po doręczenie. Oprogramowanie zapewnia m.in.: śledzenie przesyłek, proste składanie zleceń i współpracę ze skanerami mobilnymi on-line. Zapewniliśmy też integrację z internetowym systemem składania zleceń przez klientów, platformą EDI oraz mobilnym systemem używanym przez kurierów.

Oferta
Insignum
Systemy Dedykowane
Petrax
Platforma Sprzedaży Online
Lincall
Aplikacje Mobilne
Infrastruktura IT
Moduły Insignum
Insignum Centrala
Insignum Sprzedaż Detaliczna
Insignum Sprzedaż Hurtowa
Insignum Finanse i Księgowość
Insignum Środki Trwałe
Insignum Kadry Płace
Insignum eSklep
Insignum Handel Mobilny
Insignum eDOKUMENTY
Insignum eARCHIWUM
Usługi i sprzęt IT
Systemy i serwery IBM
Urządzenia fiskalne
Outsourcing IT
Help Desk
Usługi informatyczne
Konsulting IT
Informacje
Kontaktowe
O firmie
Praca
Aktualności
Operator EDI