Pracownicy INFOVER oddawali krew
Pracownicy INFOVER, wraz z  innymi osobami zatrudnionymi w spółkach związanych z firmą Kolporter, oddawali krew. Tym samym po raz kolejny odpowiedzieli na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i pomagali ratować życie i zdrowie innych.
 
Wakacje to zawsze trudny czas dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Stali krwiodawcy wyjeżdżają na urlopy, a niestety liczba wypadków zwiększa się. Co roku o tej porze regionalne centra krwiodawstwa apelują o pomoc w uzupełnieniu ich zasobów i tak po raz trzeci zwrócili się do firmy Kolporter i wszystkich spółek z nią związanych  z gorącym apelem o pomoc. - W naszych zasobach brakuje krwi, niezbędnej do ratowania życia. Dwukrotnie pokazaliście Państwo, że jesteście ludźmi wielkiego serca i możemy liczyć na Państwa pomoc, dlatego po raz kolejny o nią prosimy. A jest ona nieoceniona, bo dzięki Państwa hojności mogliśmy pomóc wielu ludziom - mówiła Renata Rożnowska z RCKiK. 
 
W odpowiedzi na prośbę RCKiK, po raz trzeci nasi pracownicy wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi. Łącznie podczas wszystkich akcji zebrano ponad 45 litrów drogocennego płynu.  
 
W imieniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a przede wszystkim w imieniu osób potrzebujących, serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji. 
 
 
 
źródło: kolporter.com.pl 
 
 
Oferta
Insignum
Systemy Dedykowane
Petrax
Platforma Sprzedaży Online
Lincall
Aplikacje Mobilne
Infrastruktura IT
Moduły Insignum
Insignum Centrala
Insignum Sprzedaż Detaliczna
Insignum Sprzedaż Hurtowa
Insignum Finanse i Księgowość
Insignum Środki Trwałe
Insignum Kadry Płace
Insignum eSklep
Insignum Handel Mobilny
Insignum eDOKUMENTY
Insignum eARCHIWUM
Usługi i sprzęt IT
Systemy i serwery IBM
Urządzenia fiskalne
Outsourcing IT
Help Desk
Usługi informatyczne
Konsulting IT
Informacje
Kontaktowe
O firmie
Praca
Aktualności
Operator EDI