INFOVER zautomatyzuje działanie kopalni kwarcytu PCC Silicium
Firma Infover wdroży nowoczesne oprogramowanie PETRAX w PCC Silicium S.A. System  jest rozwiązaniem dedykowanym branży górniczej. Automatyzuje wszelkie procesy, związane ze sprzedażą kruszywa, a także wspomaga zarzadzanie. Umowę na realizację przedsięwzięcia podpisano 23 września. 
 
Zakład PCC Silicium poszukiwał rozwiązania systemowego, usprawniającego zarzadzanie przedsiębiorstwem, ściśle dopasowanego do specyfiki branży.
 
- Wdrożone przez Infover rozwiązanie w pełni odpowiada potrzebom kopalni. Zaimplementowany przez nas system z jednej strony usprawnia proces sprzedaży kruszywa, regulując przy tym kwestie logistyczne i finansowe. Bezpośrednio przekłada się to na jakość i szybkość obsługi Klientów oraz maksymalizację zysków kopalni  – wyjaśnia Piotr Gwiazda, dyrektor handlowy Infover. 
 
Dodatkowo, system PETRAX zostanie w pełni zintegrowany z działającymi w kopalni rozwiązaniami informatycznymi. 
 
Prace wdrożeniowe rozpoczną się w połowie listopada. Zakończenie implementacji systemu planowane jest na koniec lutego 2017. 
 
PETRAX jest systemem przeznaczonym do sprzedaży kruszyw i innych materiałów, które wymagają ważenia w dużej skali. Swoim zakresem obejmuje procesy logistyczne, zachodzące w kopalni, dotyczące transportu, ważenia i wydania towaru klientowi. System wspiera również przygotowanie dokumentów transportowych i jakościowych dla przewoźników, w tym także dla wysyłek kolejowych. 
 
 
 
Oferta
Insignum
Systemy Dedykowane
Petrax
Platforma Sprzedaży Online
Lincall
Aplikacje Mobilne
Infrastruktura IT
Moduły Insignum
Insignum Centrala
Insignum Sprzedaż Detaliczna
Insignum Sprzedaż Hurtowa
Insignum Finanse i Księgowość
Insignum Środki Trwałe
Insignum Kadry Płace
Insignum eSklep
Insignum Handel Mobilny
Insignum eDOKUMENTY
Insignum eARCHIWUM
Usługi i sprzęt IT
Systemy i serwery IBM
Urządzenia fiskalne
Outsourcing IT
Help Desk
Usługi informatyczne
Konsulting IT
Informacje
Kontaktowe
O firmie
Praca
Aktualności
Operator EDI