Nagrody i wyróżnienia

Jakość i innowacyjność tworzonych przez Infover produktów oraz świadczonych usług znajdują uznanie klientów co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Diamenty Forbesa

Infover znalazł się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.

Lider Informatyki

Firma Kolporter - w całości obsługiwana informatycznie przez Infover S.A. - zdobyła tytuł Lidera Informatyki 2007 w konkursie redakcji branżowego tygodnika „Computerworld”. To trzeci tytuł Lidera Informatyki zdobyty przez klientów Kolportera Info.

Gazele Biznesu

Jeszcze jako Kolporter Info cztery razy znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm zdobywając w latach 2005, 2006, 2007 i 2008 tytuł "Gazeli Biznesu" przyznawany przez redakcję dziennika "Puls Biznesu".

Wehikuł Czasu

Nagroda przyznawana przez „Gazetę Prawną” najzdrowszym finansowo i szybko rozwijającym się firmom. Kolporter Info S.A. został wyróżniony „Wehikułem Czasu” w  2007 roku.

Gepardy Biznesu

Infover jeszcze jako Kolporter Info  zdobył pierwsze miejsce w rankingu najbardziej dynamicznych krajowych firm, sporządzanym na zlecenie Instytutu Bankowości Spółdzielczej. Tym samym znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody „Gepardy Biznesu”.

Grand Prix Targów KARTA

W 2006 roku Kolporter Info SA uzyskał nagrodę Grand Prix na VI Międzynarodowej Wystawie Producentów i Użytkowników Kart i Systemów Kartowych. 

Firma Primus Inter Pares 

W 2008 roku spółka uzyskała tytuł Primus Inter Pares przyznawany firmom uznanym na rynku, inwestującym w kapitał ludzki.

Przedsiębiorstwo Plus Technologia

Tytuł finalisty konkursu „Przedsiębiorstwo Plus Technologia” w kategorii: „Aplikacje mobilne” przyznawany przez Polkomtel S.A. za projekt „Mobilny terminal do zasileń kart prepaid”.

 

Oferta
Insignum
Systemy Dedykowane
Petrax
Platforma Sprzedaży Online
Lincall
Aplikacje Mobilne
Infrastruktura IT
Moduły Insignum
Insignum Centrala
Insignum Sprzedaż Detaliczna
Insignum Sprzedaż Hurtowa
Insignum Finanse i Księgowość
Insignum Środki Trwałe
Insignum Kadry Płace
Insignum eSklep
Insignum Handel Mobilny
Insignum eDOKUMENTY
Insignum eARCHIWUM
Usługi i sprzęt IT
Systemy i serwery IBM
Urządzenia fiskalne
Outsourcing IT
Help Desk
Usługi informatyczne
Konsulting IT
Informacje
Kontaktowe
O firmie
Praca
Aktualności
Operator EDI