Grupa PSB poszerza koncepcje e-handlu na mechanizmach Infover

Grupa PSB, największa i najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów Dom i Ogród, będzie rozwijać sprzedaż internetową na rozwiązaniu firmy INFOVER.

INSIGNUM eSklep całkowicie integruje się z systemem sprzedażowym INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa, na którym pracuje większość punktów sieci PSB.

– Dzięki pełnej współpracy z INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa, zarówno wdrożenie eSklep-u jak i późniejsze zarządzanie jest dużo sprawniejsze aniżeli w przypadku sklepów internetowych nie współpracujących z systemem ERP – zauważa Marian Szymański, dyrektor Działu INSIGNUM firmy INFOVER. – Towary w eSklep-ie „ściągane” są z modułu Sprzedaż Hurtowa. Większość parametrów jest więc gotowa. Daje to ogromne oszczędności czasu – dodaje dyrektor Szymański.

Atrakcyjna strona główna w postaci konfigurowalnych paneli, umożliwia sprawne organizowanie akcji promocyjnych, a prosta i czytelna nawigacja ułatwia klientom „poruszanie” się po sklepie. Dodatkowo moduł ten współpracuje z najpopularniejszym polskim serwisem aukcyjnym Allegro. Koszty dostawy
w zależności od operatora mogą być ustalane „automatycznie” lub „ręcznie”.

Obecnie z oprogramowania INSIGNUM korzysta już m.in. ponad 250 punktów sprzedaży w tym 132 sklepy PSB-Mrówka i Mini-Mrówka, a także ponad 120 hurtowni jedno – i wielooddziałowych.

INSIGNUM to przyjazne i niezawodne oprogramowanie klasy ERP autorstwa firmy INFOVER. System efektywnie wspomaga zarządzanie dowolnej wielkości firmą handlową, handlowo-usługową, handlowo-produkcyjną lub prowadzącą inny rodzaj działalności. Najlepszą rekomendację stanowi kilka tysięcy zadowolonych użytkowników na terenie całego kraju. Oprogramowanie jest systemem modułowym (Centrala, Sprzedaż Detaliczna, Sprzedaż Hurtowa, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace, eDokumenty, eSklep, Handel Mobilny). Każdy z modułów może pracować samodzielnie lub jako rozwiązanie w pełni zintegrowane.