INFOVER informatyzuje sieć delikatesów ze zdrową żywnością – Zebrano Rano

Firma Green Food Polska prowadząca sieć delikatesów Zebrano Rano postawiła na współpracę z Infover. Przedsiębiorstwo zdecydowało się na wdrożenie w swych punktach systemu klasy ERP INSIGNUM Sprzedaż Detaliczna.

Obecnie z oprogramowania INSIGNUM korzysta m.in. prawie tysiąc saloników prasowych Kolporter, salony z kompletnym asortymentem do łazienek Komfort Łazienki oraz punkty home&decor marki Homla.

Wdrożone rozwiązanie jest przyjazne w użytkowaniu i zapewnia pełną obsługę sprzedaży detalicznej.

– Szybkość i jakość w obsłudze klientów są kluczowe dla firm prowadzących punkty sprzedaży. Do sprawnej obsługi klienta konieczne jest zastosowanie prostych w użytkowaniu a zarazem nowoczesnych narzędzi. Gwarantuje to ciągły rozwój przedsiębiorstwa i przyczynia się do zadowolenia klientów – wyjaśnia Piotr Gwiazda, dyrektor handlowy Infover.

INSIGNUM Sprzedaż Detaliczna z jednej strony pozwala na elastyczność, czyli na dopasowanie działania programu do działania firmy, z drugiej-przyśpiesza pracę w punkcie sprzedaży.

Dodatkowo funkcjonowanie przedsiębiorstwa usprawnia moduł INSIGNUM Centrala, który gwarantuje centralny dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zarząd przedsiębiorstwa posiada bieżącą wiedzę na temat funkcjonowania każdego sklepu swojej sieci.

Łącznie oprogramowanie INSIGNUM Sprzedaż Detaliczna wspomaga działanie siedmiu sklepów sieci Zebrano Rano zlokalizowanych w Kielcach – Galeria Korona, Galeria Echo, Warszawie – Galeria King Cross, Katowicach- Galeria Katowicka, Galeria Libero, Wołomin – Galeria Wołomin, Marki – Galeria M1.

Zebrano Rano to sieć sklepów zlokalizowanych w największych galeriach. Oferuje naturalne kosmetyki, artykuły żywnościowe wyrabiane w sposób tradycyjny i pochodzące z upraw ekologicznych.