INFOVER na 17 Targach Grupy PSB

Za nami 17 Targi Grupy PSB. Podczas dwudniowego (5-6.03.2019 r.) wydarzenia, adresowanego do dostawców i Partnerów PSB, firma INFOVER zaprezentowała nowoczesny system INSIGNUM ERP, który z powodzeniem usprawnia funkcjonowanie należących do Grupy PSB marketów Mrówka i Mini-Mrówka, czy też PSB Profi. Przedstawiciele Infover przedstawili także nowe funkcjonalności systemu – INSIGNUM CRM i INSIGNUM Bezpieczne Dane.

Odwiedzający stoisko INFOVER, mogli przekonać się,  jak funkcjonuje oraz co oferuje użytkownikom nowoczesne oprogramowanie INSIGNUM, a także poznać nowe funkcjonalności systemu, w tym nową aplikację do zarządzania relacjami z klientem – INSIGNUM CRM, a także rozwiązanie dedykowane do zabezpieczenia danych klienta, poprzez wykonywanie kopii baz danych i przechowywanie ich w INFOVER Data Center – INSIGNUM Bezpieczne Dane.

– Cieszymy się, że z roku na rok targi dla Partnerów Grupy PSB spotykają się z tak dużym zainteresowaniem i jak co roku wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy – mówi Piotr Gwiazda, dyrektor handlowy INFOVER.

Grupa PSB od 17 lat organizuje wewnętrzne targi wyłącznie dla składów PSB i dostawców Grupy. Dwudniowe spotkanie branży budowlanej jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce.

W tym roku w targach uczestniczyło około 5400 zwiedzających, w tym 350 wystawców, reprezentantów wszystkich branż materiałów budowlanych oraz 370 firm zwiedzających partnerów Grupy PSB.