Infover obsługuje infolinię portalu Inwestycja w Kadry

Kielecka firma informatyczna Infover wygrała przetarg ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i będzie obsługiwać infolinię, przeznaczoną dla użytkowników portalu Inwestycja w Kadry, w tym Rejestru Usług Rozwojowych. Konsultanci Infover od poniedziałku do piątku będą służyli pomocą użytkownikom tego Rejestru.

Współpraca Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i kieleckiej firmy polega na dwuletniej obsłudze infolinii dla potencjalnych użytkowników portalu „Inwestycja w Kadry”, w tym platformy Rejestru Usług Rozwojowych, czyli ogólnodostępnej, bezpłatnej bazy ofert usług rozwojowych, świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu). Dzięki temu instytucje i osoby indywidualne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

Konsultanci Działu HelpDesk będą udzielać pomocy we wszelkich kwestiach związanych z jego funkcjonowaniem.

– Infolinia będzie czynna w dni robocze od 8 do 18. Będziemy udzielać informacji w zakresie m.in. możliwości korzystania z portalu IWK, w tym Rejestracji Usług Rozwojowych. Nasi konsultanci będą pomagać przy uzyskaniu wpisu do rejestru, a także, w sprawnym poruszaniu się po stronie – informuje Anna Grosz, koordynator Działu HelpDesk z firmy Infover.

Pomoc będzie udzielana zarówno za pośrednictwem telefonu, jak i drogą elektroniczną.

Portal Inwestycja w Kadry, jak i platforma Rejestru Usług Rozwojowych, adresowane są do pracowników, którzy chcą zgłosić się na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Pracodawcy mogą za jej pośrednictwem zgłosić udział w szkoleniach swoich pracowników, zaś firmy szkoleniowe- zaprezentować usługi w tym zakresie.

Infover w obszarze obsługi infolinii ma spore doświadczenie. W 2013 roku, w ramach ogólnopolskiego programu cyfryzacji telewizji naziemnej, firma wygrała przetarg na obsługę infolinii i skrzynki mailowej tego przedsięwzięcia. Konsultanci Infover służyli wparciem i technicznymi informacjami telewidzom z całej Polski w zakresie zmiany nadawania sygnału telewizji naziemnej z analogowego na cyfrowy.