Infover zaprojektował sklep internetowy PSB

Działający pod domeną www.sklepmrowka.pl to kolejna platforma zakupowa on-line zaprojektowana przez Infover. Nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego Grupy PSB jest zintegrowane z systemem ERP INSIGNUM.

Platforma jest rozwiązaniem dedykowanym, które powstało od podstaw, w oparciu o szczegółową analizę potrzeb, profil działalności sklepu, jak również trendy rynkowe.

– Poszukiwaliśmy rozwiązania, które nie tylko zapewni nam pełną integrację z dotychczasowym systemem ERP INSIGNUM, ale także będzie nowoczesną platformą z przyjaznym interfejsem, pozwalającą obsłużyć jak największą liczbę odbiorców, dając im dostęp do bardzo szerokiej gamy produktów – wyjaśnia Marcin Płatek, kierownik ds. wsparcia rozwoju sprzedaży Grupy PSB.

Integracja z Allegro zapewniła całkowitą automatyzację procesów zakupowych. Prosty w obsłudze interfejs oraz łatwa nawigacja nie przysporzą problemów w codziennym użytkowaniu.

– Dzięki nowoczesnym narzędziom jakie wdrożyliśmy, cały proces obsługi sprzedaży został usprawniony. Często spotykane w tej branży problemy technologiczne, które przyczyniają się do ograniczania możliwości e-biznesu i poszerzania oferty znikną. Intuicyjna nawigacja po sklepie pozwoli na szybkie i sprawne zakupy – podkreśla Piotr Gwiazda, dyrektor handlowy Infover

Sklep jest zintegrowany z porównywarką cen Ceneo (łącznie z obsługą koszyka). Obsługuje szybkie płatności. Zalogować się do niego można także przez serwisy społecznościowe.

Sklepmrówka.pl działa na zasadzie multimarketu dla domu. W jego ofercie znajduje się ponad 10 000 produktów z branży dom i ogród, począwszy od wyposażenia kuchni, poprzez materiały instalacyjne, dekoracyjne po wanny, kabiny czy meble. Docelowo oferta sklepu ma sięgnąć ponad 30 000 pozycji.

Infover od 17 lat tworzy i wdraża rozwiązania wspierające zarządzanie sprzedażą w tym dedykowane, zaawansowane systemy e-commerce. Z doświadczenia zespołu Infover w obszarze e-biznesu korzystają m.in. nexterio.pl czy lazienkiabc.pl.