Lincall w Chinach

Firma INFOVER wykonała oprogramowanie dla chińskiej firmy Zycoo, lidera branży ICT na rynku azjatyckim. To efekt wieloletniej współpracy obu spółek.

– ZYCOO jest znanym producentem urządzeń telefonii IP – informuje Andrzej Szydło, dyrektor Działu Rozwoju Usług w Infoverze. – Nasza firma opracowała innowacyjną platformę komunikacyjną Lincall, w skład której wchodzi m.in. system call center, który – jak się okazuje – odpowiada potrzebom nie tylko polskiego, ale i azjatyckiego biznesu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Zycoo będzie się dalej rozwijać i owocować nowymi kontraktami na tamtejszym rynku – dodaje dyrektor Szydło.

Lincall to innowacyjne rozwiązanie komunikacyjne, które zapewnia optymalizację procesów biznesowych wewnątrz firmy czy instytucji, a także efektywnie usprawnia komunikację z klientami. Na rodzinę produktów Lincall składają się Centrala IP, System Call Center oraz usługa Contact Center. Dodatkowo każdy z elementów platformy może funkcjonować w chmurze oraz stacjonarnie.

Wcześniej na zlecenie azjatyckiego partnera kielecka spółka stworzyła innowacyjną aplikację bilingową o nazwie CooBills. Premiera miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. CooBills na razie jest dostępny w dwóch wersjach językowych – angielskiej i chińskiej. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem wersji polskiej, niemieckiej oraz portugalskiej.

CooBills jest aplikacją przeznaczoną dla central IP z serii CooVox. System umożliwia rozliczanie abonentów w trybach pre-paid oraz post paid.