Nowe funkcjonalności w INSIGNUM ERP

Oprogramowanie zostało wzbogacone o dwa nowe moduły: INSIGNUM CRM oraz INSIGNUM Bezpieczne Dane. CRM to aplikacja do zarządzania relacjami z klientami, zaś INSIGNUM Bezpieczne Dane zapewnia archiwizację i bezpieczeństwo danych.

INSIGNUM ERP to zintegrowany system klasy ERP, autorstwa firmy Infover, z którego korzysta kilka tysięcy klientów z różnych branż.

Nowe funkcjonalności INSIGNUM ERP dopełniają działanie systemu zapewniając klientom możliwość wyboru kompleksowego rozwiązania.

INSIGNUM CRM to baza wiedzy o obecnych i potencjalnych klientach. Gwarantuje dostęp do pełnej historii relacji z klientami, począwszy od pierwszego maila, czy rozmowy telefonicznej, po zapytania ofertowe, czy kontakt bezpośredni, zapewniając ciągłość relacji. Przydziela i planuje zadania do wykonania, zarządza zastępstwami. Posiada możliwość przechowywania dokumentów związanych z kontrahentami w dowolnym formacie. Dodatkowo dostarcza niezbędnych danych (raporty i analizy relacji, czy informacji o klientach).

INSIGNUM CRM z powodzeniem usprawni czynności związane z obsługą relacji z klientami w małych i średnich firmach. Podnosi jakość obsługi, ale także planuje różnego rodzaju spersonalizowane kampanie marketingowe, czy akcje mailingowe (możliwość planowania akcji w różnych ramach czasowych). Dodatkowo przystępny i przyjazny interfejs nie przysporzy problemów w codziennym użytkowaniu. INSIGNUM CRM wspiera sprzedaż, wspomaga pracę przedstawicieli handlowych – zapewnia obsługę przed i posprzedażową.

Kolejna nowość systemu ERP to INSIGNUM BEZPIECZNE DANE. Rozwiązanie dedykowane dla zabezpieczenia danych klienta poprzez wykonywanie kopii baz danych i przechowywanie ich w Infover Data Center. Narzędzie umożliwia wykonywanie automatycznych kopii zapasowych, monitorowanie statusu wykonywanych zadań i generowanie raportów oraz ostrzeżeń. Zapewnia bezpieczeństwo danych z systemu sprzedaży INSIGNUM ERP, minimalizuje przestój w pracy punktów handlowych. Nad bezpieczeństwem danych czuwa zespół doświadczonych administratorów, wspomagany centralnym systemem zarządzania i raportowania.

INSIGNUM ERP to oprogramowanie do zarządzania dowolnej wielkości firmą. Wśród firm korzystających z systemu są takie przedsiębiorstwa jak: Grupa PSB, KOMFORT HOME, HOMLA, KOLPORTER, Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych, Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych, PSS SPOŁEM.