O nas

Infover od 1991 roku oferuje systemy informatyczne odpowiadające indywidualnym potrzebom przedsiębiorstw. Wyjątkowe podejście do wymagań każdego z klientów i skrupulatna analiza procesów zachodzących w jego działalności pozwala na dopasowanie najbardziej efektywnych rozwiązań.

Jako integrator rozwiązań informatycznych spółka jest producentem oprogramowania zapewniającym również kompleksową obsługę oraz dostawy sprzętu IT. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom, Infover uczestniczy także w wybranych etapach projektów - od analizy i projektowania do opieki serwisowej oraz wsparcia typu Helpdesk. Wiele zaimplementowanych systemów stale rozwija dostosowując je do zachodzących zmian i rozwoju klientów.

Infover realizuje projekty dla różnych branż o szerokim spektrum biznesowym szczególnie w zakresie handlu detalicznego, dystrybucji, logistyki i planowania.

Wysoką pozycję wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT Infover zawdzięcza doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu posługującego się ujednoliconą metodyką. Firma zatrudnia ponad dwustu wykwalifikowanych architektów systemowych, inżynierów i specjalistów.