Platforma Lincall usprawnia komunikację w Gminach Sitkówka-Nowiny i Wojciechowice

Kolejne urzędy poprawiają komunikację wdrażając nowoczesny system telekomunikacyjny Lincall, autorstwa Infover. Rozwiązanie zostało wdrożone w Gminie Sitkówka-Nowiny , a także w Wojciechowicach.

System z którego z powodzeniem korzystają już urzędnicy m.in. w Ostrowcu Świętokrzyskim czy strażacy w Komendach PSP w Starachowicach, Kielcach, Jędrzejowie, Włoszczowej nie tylko poprawia komunikację z mieszkańcami ale dzięki bezpłatnym połączeniom w ramach jednolitego systemu komunikacyjnego przynosi oszczędności.

– Połączenia pomiędzy urzędem a jednostkami terenowymi traktowane są jako wewnętrzne a więc bezpłatne. Oszczędności w gminach i jednostkach terenowych po wdrożeniu systemu Lincall sięgają aż do 60 % – zauważa Hubert Zarychta, menadżer produktu Lincall.

W gminie Sitkówka-Nowiny z telefonii Lincall korzysta 45 użytkowników, zaś w Wojciechowicach – 30. W ramach wdrożenia urzędy zostały wyposażone w nowoczesne aparaty IP, posiadające funkcję prowadzenia rozmów w jakości HD.

Działająca w gminach platforma Lincall posiada również funkcje telekonferencji bez limitu użytkowników i pokoi. Obsługuje wirtualne faksy wraz z archiwum faksów odebranych i wysyłanych oraz umożliwia nagrywanie zapowiedzi głosowych bezpośrednio z interfejsu www.