Realizacje

Case Study

Opisane poniżej rozwiązania bazują na stworzonej przez nas platformie (Framework) i nowoczesnych technologiach, które mają zagwarantowane wieloletnie wsparcie. Zrealizowaliśmy kompleksowo kilkadziesiąt projektów, jak również uczestniczyliśmy w wybranych etapach (od analizy i projektowania do przekazania do użytkowania). Większość systemów nadal rozwijamy. Naszymi klientami są m.in. Kolporter, Grupa Polskie Składy Budowlane, Geis PL i Geis Parcel PL.

Jesteśmy gotowi zaangażować się w realizację projektu, a nasz 200 osobowy zespół jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.

System działa i jest rozwijany u lidera dystrybucji prasy w Polsce, firmy KOLPORTER. Rocznie rejestruje i kolportuje około 1 miliarda gazet i czasopism. Oferuje specjalistyczne narzędzia analityczne dotyczące wielkości sprzedaży w podziale regionalnym i w rozbiciu na tytuły. Potrafi prognozować wielkości sprzedaży uwzględniając takie czynniki jak demografia, lokalizacja, pora roku itp. W skali miesiąca system drukuje około 2 miliony dokumentów (faktury, dokumenty dostawy itp.). rozwiązanie dobrze sprawdza się też w dystrybucji produktów o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Elektroniczna wymiana dokumentów (EDI) – Infover jest jednym z kilku operatorów usługi EDI w Polsce. Dzięki EDI nasi klienci zmniejszają koszty, zwiększają szybkość dokonywanych transakcji i oszczędzają środowisko. System zarządzania płatnościami terminalowymi. W systemie działa około 30 000 terminali umożliwiających doładowania prepaid, płacenie rachunków i płatności kartami. Infover zbudował samo rozwiązanie i stworzył infrastrukturę sprzętową pozwalającą rozliczyć miliony operacji finansowych miesięcznie.

System zarządzania magazynem wysokiego składowania - jest dedykowanym systemem logistycznym, który umożliwia wspomaganie składowania towarów na paletach w regałach oraz w strefach dedykowanych. Automatyczne i optymalne rozmieszcza towary w całej strefie magazynowej, odpowiada za przyjęcia i wydania towarów z magazynu. Zarządza pracą personelu. System można integrować z rozwiązaniami działającymi już w przedsiębiorstwie.

Wdrożone rozwiązanie obsługuje około 30 tysięcy przesyłek dziennie dla kilkunastu tysięcy odbiorców i nadawców. System umożliwia pełną kontrolę nad całym procesem logistycznym – od odbioru przesyłki po doręczenie. Oprogramowanie zapewnia m.in.: śledzenie przesyłek, proste składanie zleceń i współpracę ze skanerami mobilnymi on-line. Zapewniliśmy też integrację z internetowym systemem składania zleceń przez klientów, platformą EDI oraz mobilnym systemem używanym przez kurierów.

Zaufali nam