Rozwiń sprzedaż przez internet i nie daj się wyprzedzić konkurencji

Jeśli szukasz narzędzia, które umożliwi Ci rozwinięcie własnego sklepu internetowego, lub ten z którego korzystasz nie spełnia twoich oczekiwań w zakresie integracji platformy sprzedażowej z iHurt skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania autorstwa Infover. Moduł – Integrator współpracuje z powszechnie dostępną platformą internetową Presta Shop, współdziała także z Baselinkier dzięki czemu możesz importować zamówienia z różnych marketplace, typu Allegro, eBay czy Amazon. Zapewnia pełną automatyzację- wymianę danych pomiędzy sklepem internetowym, a systemem sprzedaży hurtowej – INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa.

 

Jak to działa?

Aplikacja Integrator służy do wymiany danych pomiędzy systemem INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa a platformami sprzedaży internetowej takimi jak:

PrestaShop – sklep Internetowy, który wdrażamy u naszych Klientów.

BaseLinker – platforma, do której trafiają zamówienia z różnych Marketplace typu Allegro, eBay, Amazon i różnych sklepów internetowych.

Integrator wysyła informację o towarach do powyższych platform, cyklicznie je aktualizując, oraz importuje z nich zamówienia wprost to systemu iHurt. Automatyczna wymiana danych odbywa się także w zakresie zamówień, faktur sprzedażowych, zmiany statusów na platformie.

Nie musisz już ręcznie przenosić informacji o zamówieniach składanych za pośrednictwem innych platform do systemu INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa. Z Integratorem odbywa się to automatycznie.