Systemy INFOVER w kieleckiej sieci sklepów SPOŁEM PSS Kielce

SPOŁEM PSS Kielce, sieć sklepów z asortymentem spożywczym, wybrała systemy informatyczne INFOVER. Oprogramowanie będzie usprawniać działanie sklepów w obszarze handlu detalicznego.

Moduły systemu wchodzące w skład kompleksowej platformy dedykowanej do obsługi detalicznej zostaną wdrożone we wszystkich punktach sieci zlokalizowanych w Kielcach.

Przedsiębiorstwo poszukiwało systemu dopasowanego do specyficznych potrzeb (współpraca z własną piekarnią, garmażerią, wielokanałowa elektroniczna wymiana danych z dostawcami itp.).

Oprogramowanie zgodnie z oczekiwaniami SPOŁEM PSS Kielce posiada możliwość rozbudowy m.in. zapewniając dostosowanie do zmian legislacyjnych oraz trendów rynkowych.

System dostarczony przez INFOVER umożliwi przedsiębiorstwu kompleksowe zarządzanie sprzedażą w czasie rzeczywistym, automatyzację obsługi klienta, czy wprowadzenie nowych mechanizmów promocyjnych.

– W oparciu o zebrane wcześniej preferencje i potrzeby klientów, a także dostępność produktów, nasz system ma możliwość przygotowania ofert specjalnych– zgodnie z oczekiwaniami konsumentów – wyjaśnia Sebastian Momot, analityk i projektant z firmy INFOVER.

Dzięki autorskiej aplikacji mobilnej, pracownicy za pomocą kolektora danych mogą z dowolnego miejsca w sklepie udzielać informacji klientom o konkretnych produktach. Mogą także sprawdzać stany magazynowe, zamawiać i przyjmować towar, sprawdzać aktualność etykiet cenowych, jak również obsługiwać proces przeceniania towarów z kończącą się datą ważności.

– Wdrożony przez nas system wspomaga procesy logistyczne zachodzące w danym punkcie sprzedaży. W oparciu o aktualne zapotrzebowanie, stany magazynowe i aktualne oferty od dostawców podpowiada produkty, sugeruje ilości do zamówienia i wybiera najkorzystniejszego dostawcę. Dzięki temu klienci mają zapewniony nieprzerwany dostęp do ulubionych produktów w najniższych cenach– dodaje Sebastian Momot.

System znacząco poprawia jakość i szybkość obsługi klienta, zapewniając ciągły rozwój przedsiębiorstwa.

– W dobie dynamicznie zmieniających się trendów, które bezpośrednio wpływają na rosnące oczekiwania klientów – inwestycja w dobry i rozwijany system informatyczny w krótkim czasie przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług. Nasze rozwiązania i usługi sprostają potrzebom najbardziej wymagających klientów i pozwolą firmom prowadzącym sieć sprzedaży osiągnąć założone cele – podkreśla Piotr Gwiazda, dyrektor handlowy Infover.